Trefotsgrytor / trädgårdsurnor

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

200 EUR

TREFOTSGRYTOR / TRÄDGÅRDSURNOR, 2 st. Gjutjärn, 1800-talets slut, bredd 35 cm, höjd 28 cm.

Slitage, rostig, borrat hål i bottnet.

905224

2021-04-20