Klubbat för:
110 EUR
Utropspris
200 EUR
TREFOTSGRYTOR / TRÄDGÅRDSURNOR, 2 st. Gjutjärn, 1800-talets slut, bredd 35 cm, höjd 28 cm.
Slitage, rostig, borrat hål i bottnet.
905224
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här