Byrå senbarock 1700-tal
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, fanerad med valnötsrot, 1700-talets mitt, senbarock, välvd, 3 lådor samt skrivskiva, rombmönster, beslag i förgylld brons, höjd ca 81, 77x47 cm
Fot med avslag, slitage, kompletterad
905225
2021-04-22