Byrå senbarock 1700-tal

Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal
Byrå senbarock 1700-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, fanerad med valnötsrot, 1700-talets mitt, senbarock, välvd, 3 lådor samt skrivskiva, rombmönster, beslag i förgylld brons, höjd ca 81, 77x47 cm

Fot med avslag, slitage, kompletterad

905225

2021-04-22