Trefotsgryta / trädgårdsurna

Trefotsgryta / trädgårdsurna
Trefotsgryta / trädgårdsurna
Trefotsgryta / trädgårdsurna
Trefotsgryta / trädgårdsurna

Klubbat för:

110 EUR

200 EUR

TREFOTSGRYTA / TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, sent 1800-tal, bredd 56 cm, höjd 41 cm

Slitage, rostig, borrat hål i bottnet

905231

2021-04-20