James Wilson Carmichael

James Wilson Carmichael
James Wilson Carmichael
James Wilson Carmichael
James Wilson Carmichael
James Wilson Carmichael
James Wilson Carmichael
James Wilson Carmichael
James Wilson Carmichael

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAMES WILSON CARMICHAEL (1800-1868 England), marint motiv, olja på duk, signerad JW Carmichael 1840, ca 60x39 cm

Skador på ram

905234

2021-04-21