Meissen 1800-tal
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MEISSEN, figuriner i form av papejoer, 1 par, porslin, modell H 29, 1800-tal, höjd ca 15 cm
En med lagning på höger trädgren samt båda med lagade stjärtfjädrar, en stjärfläder med nagg undertill
905240
2021-04-30