Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Flygfors Glasbruk, signerad under fot Flygfors, höjd inkl lampfattning ca 44 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen
905241
2021-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här