Bordslampa Flygfors

Bordslampa Flygfors
Bordslampa Flygfors
Bordslampa Flygfors
Bordslampa Flygfors
Bordslampa Flygfors
Bordslampa Flygfors
Bordslampa Flygfors
Bordslampa Flygfors

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Flygfors Glasbruk, signerad under fot Flygfors, höjd inkl lampfattning ca 44 cm

Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen

905241

2021-04-23