Rolf Smedman akvarell

Rolf Smedman akvarell
Rolf Smedman akvarell
Rolf Smedman akvarell
Rolf Smedman akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF SMEDMAN (1929-2000): Fåglar i fjällen, akvarell på papper, signerad Rolf Smedman, bildmått ca 48 x 38 cm

Ej examinerad ur ram

905243

2021-04-21