Sidobord 1800-tal

Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal
Sidobord 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1800-talets senare del, gustaviansk stil, avsmalnande kanelerade ben, grönmålad, höjd 75, 108x42 cm

Skiva med sprick, senare bemålad, ytsitage

905261

2021-04-22