Fåtölj Gustaf Allert

Fåtölj Gustaf Allert
Fåtölj Gustaf Allert
Fåtölj Gustaf Allert
Fåtölj Gustaf Allert
Fåtölj Gustaf Allert
Fåtölj Gustaf Allert
Fåtölj Gustaf Allert
Fåtölj Gustaf Allert
Fåtölj Gustaf Allert
Fåtölj Gustaf Allert
Fåtölj Gustaf Allert
Fåtölj Gustaf Allert

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAF ALLERT, fåtölj, 1900-talets andra hälft, fast stoppad sits och rygg, textilklädsel, knapphäftad rygg, stomme av valnöt, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, fläckar, något ojämn stoppning

905263

2021-04-19