Fåtölj Gustaf Allert
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUSTAF ALLERT, fåtölj, 1900-talets andra hälft, fast stoppad sits och rygg, textilklädsel, knapphäftad rygg, stomme av valnöt, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, fläckar, något ojämn stoppning
905263
2021-04-19