Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av matbord med 2 iläggsskivor à 50 cm, höjd 78, diameter 50 cm, samt 4 stolar, sitthöjd ca 44 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, märken, färgbortfall och fläckar

905266

2021-04-21