Marint motiv oljemålning
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, signerad [...] Lelly, olja på duk, bildmått ca 88x117
Kuntoraportti
905289
Päivämäärä:
2021-04-19