Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt s.k. Emma, svarvade och svängda träben, textilkädsel med bladmönster, sitthöjd ca 35 cm

Åldersrelaterat slitage

905299

2021-04-19