Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt s.k. Emma, svarvade och svängda träben, textilkädsel med bladmönster, sitthöjd ca 35 cm
Åldersrelaterat slitage
905299
2021-04-19