Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets början, jugend, ek, nederdel med dörrar, ovandel med vitrin, höjd 202, 72x40 cm
Nyckel finns
Lättare bruksslitage
905318
2021-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här