Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
KURT TÖRNQVIST (Stockholm, 1921-2008)), "Stilleben med grön kanna", signerad och daterad -57, olja på duk, ca 32x46 cm,
PROVENIENS:
Inköpt direkt av konstnären 1958
905321
2021-04-19