Wilhelm Kåge vas

Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WILHELM KÅGE, vas, 1930-tal, "Argenta", Gustavsberg, grönglaserad keramik med silverdekor, dekor med dansande kvinnor, numrerad 1030, höjd 17, diameter 9,5 cm

905330

2021-04-22