Sigrid Roos-Wallet oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGRID ROOS WALLERT (1890-1972): "Järvsö", signerad Sigrid Roos-Wallert, olja på pannå, 27x34 cm

905335

2021-04-22