Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, GRÄDDAKANNA, 3 dlr, porslin, Kina, 1700-tal, famille orse och imari, diameter ca 22-23 resp höjd ca 11 cm
Nagg, sprickor, kannans hänkel m lagningar
905337
2021-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här