Brefkortsalmbum och reklammärken

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BREFKORTSALBUM OCH REKLAMMÄRKEN I ALBUM, 2 st, jugend, 1900-talets början, albumens mått 39x22 respektive 33x24 cm

Åldersrelaterat slitage, brefkortsalbum med skada på rygg

905349

2021-05-02