Corneille litografi

Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad Corneille samt daterad -97, numrerad 149/250, färglitografi, bladmått ca 44x53 cm, blindstämpel Edition GKM, oramat blad

Märken

905356

2021-04-19