Shepard "Obey" Fairey

Shepard
Shepard

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHEPARD "OBEY" FAIREY (USA, född 1970): "Protect the sacred", serigrafi, signerad och daterad 14, ca 60x45 cm

Ej examinerad ur ram

905368

2021-04-19