Einar Nerman färglitografi

Einar Nerman färglitografi
Einar Nerman färglitografi
Einar Nerman färglitografi
Einar Nerman färglitografi
Einar Nerman färglitografi
Einar Nerman färglitografi
Einar Nerman färglitografi
Einar Nerman färglitografi
Einar Nerman färglitografi
Einar Nerman färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983) Sagomotiv Hans och Greta, signerad, färglitografi, numrerad HC, bildyta ca 31x32 cm

Ej examinerad ur ram

905370

2021-04-23