Porfyrljusstakar 1 par

Porfyrljusstakar 1 par
Porfyrljusstakar 1 par
Porfyrljusstakar 1 par
Porfyrljusstakar 1 par
Porfyrljusstakar 1 par
Porfyrljusstakar 1 par
Porfyrljusstakar 1 par
Porfyrljusstakar 1 par
Porfyrljusstakar 1 par
Porfyrljusstakar 1 par

Klubbat för:

12 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets början, mässing, mittdel med kannelerad porfyr, höjd 20 cm

Kuntoraportti

Nagg

905386

Päivämäärä:

2021-04-22