Porfyrljusstakar 1 par
Klubbat för:
12 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets början, mässing, mittdel med kannelerad porfyr, höjd 20 cm
Kuntoraportti
Nagg
905386
Päivämäärä:
2021-04-22