1 par fåtöljer

1 par fåtöljer
1 par fåtöljer
1 par fåtöljer
1 par fåtöljer
1 par fåtöljer
1 par fåtöljer
1 par fåtöljer
1 par fåtöljer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, chippendalestil, 1900-talets första hälft, björk, klädd och stoppad lös plymå samt sidor, claw-and-ball fötter, sitthöjd ca 48 cm, bredd 82 cm

Bruksslitage, senare klädsel, fläckar, sprickor

905402

2021-04-20