Krister Ekman oljemålning

Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning
Krister Ekman oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRISTER EKMAN (född 1940): Stockholms utsikt, signerad K Ekman, olja på duk, ca 60x72 cm

905403

2021-04-22