Carl Auböck tidningsställ

Carl Auböck tidningsställ
Carl Auböck tidningsställ
Carl Auböck tidningsställ
Carl Auböck tidningsställ
Carl Auböck tidningsställ
Carl Auböck tidningsställ
Carl Auböck tidningsställ
Carl Auböck tidningsställ

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL AUBÖCK, tidningsställ, för Illums Bolighus, 1900-talets mitt, mässing och brunt skinn, höjd ca 50 cm

smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

905413

2021-04-24