Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, delvis förgylld,1980-tal, höjd ca 115 cm, bredd ink. ovanstycke ca 65 cm, enligt uppgift inköpt hos ROOM på Kungsholmen
smärre slitage
905416
2021-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här