Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, delvis förgylld,1980-tal, höjd ca 115 cm, bredd ink. ovanstycke ca 65 cm, enligt uppgift inköpt hos ROOM på Kungsholmen

smärre slitage

905416

2021-04-24