Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, med skåpsdel och 4 lådor, höjd ca 73, 90x40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer vid utlämingen

905420

2021-04-24