Nils Kölare screenprint

Nils Kölare screenprint
Nils Kölare screenprint

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): Abstrakt i rött, signerad N Kölare och numrerad 3/80, screenprint, bladstorlek 46x36 cm

905441

2021-04-21