Odentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abstrakt komposition, olja på pannå, signerad Y Östberg, bildmått ca 42x39 cm

905451

2021-04-21