Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VICKE LINDSTRAND (1904-1983), skulptur, klarglas, Kosta, signerad V Lindstrand, unik, numrerad 1797, höjd ca 42 cm
Smärre ytslitage
905453
2021-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här