Vicke Lindstrand skulptur

Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur
Vicke Lindstrand skulptur

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VICKE LINDSTRAND (1904-1983), skulptur, klarglas, Kosta, signerad V Lindstrand, unik, numrerad 1797, höjd ca 42 cm

Smärre ytslitage

905453

2021-04-22