Piedestal alabaster

Piedestal alabaster
Piedestal alabaster
Piedestal alabaster
Piedestal alabaster
Piedestal alabaster
Piedestal alabaster
Piedestal alabaster
Piedestal alabaster

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, alabaster, 1900-talets andra hälft, med invändig belysning, dekor av blommor, höjd ca 85 cm

Smärre slitage

905457

2021-04-23