Svenskt Tenn burk

Svenskt Tenn burk
Svenskt Tenn burk
Svenskt Tenn burk
Svenskt Tenn burk
Svenskt Tenn burk
Svenskt Tenn burk
Svenskt Tenn burk
Svenskt Tenn burk

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSKT TENN, burk, floral dekor, 1975, höjd ca 11 cm

Locket med bucklor, slitage

905462

2021-04-21