Carlos Botelho

Carlos Botelho
Carlos Botelho
Carlos Botelho
Carlos Botelho

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

CARLOS BOTELHO (1899-1982, Lissabon): komposition, pastell, signerad Boteltho och daterad 1942, ca 42x27 cm

ej examinerad ur ram

905464

2021-04-27