Ölback

Ölback
Ölback
Ölback
Ölback
Ölback
Ölback
Ölback
Ölback

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

ÖLBACK, 1900-talets mitt, märkt Kornett, bemålad, höjd ca 24,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

905470

2021-04-26