Lanternor
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LANTERNOR för styrbord och babord, tidigt 1900-tal, målad plåt samt färgat glas, höjd ca 22 cm
Kuntoraportti
Omfattande rostamnngrepp, bruks och åldersrelaterat slitage
905471
Päivämäärä:
2021-04-26