Lanternor

Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LANTERNOR för styrbord och babord, tidigt 1900-tal, målad plåt samt färgat glas, höjd ca 22 cm

Kuntoraportti

Omfattande rostamnngrepp, bruks och åldersrelaterat slitage

905471

Päivämäärä:

2021-04-26