Ljusstakar
2021-04-23
905472
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, vitmetall, 1900-talets andra hälft, i form av änglar, höjd ca 20 cm
Smärre slitage