Sven X-et Erixson oljemålning

Sven X-et Erixson oljemålning
Sven X-et Erixson oljemålning
Sven X-et Erixson oljemålning
Sven X-et Erixson oljemålning
Sven X-et Erixson oljemålning
Sven X-et Erixson oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): blomster med kustvy, signerad Sven Erixon, olja på pannå, 38x25 cm

905480

2021-04-21