SVEN X-ET ERIXSON

SVEN X-ET ERIXSON
SVEN X-ET ERIXSON
SVEN X-ET ERIXSON
SVEN X-ET ERIXSON

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): komposition, signerad samt med dedikation, daterad -66, provtryck, handkolorerat färglitografi, ca 37x28 cm

Ej examinerad ur ram

905485

2021-04-22