OSCAR CLEVE HÄVERÖ
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
OSCAR CLEVE HÄVERÖ, "Söndag vid station, signerad, daterad a tergo 1973, akryl på duk, ca 46x38 cm
Kuntoraportti
905494
Päivämäärä:
2021-04-22