Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
BOJANER, 3 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 20 cm
Zustandsbeschreibung
Senare lock, 1 med glasyrdeffekt, åldersrelaterat slitage
905496
2021-04-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner