Lennart Olausson torrnål

Lennart Olausson torrnål
Lennart Olausson torrnål

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): "Landskap", signerad samt daterad -84, torrnål, bildmått ca 40x51 cm

905504

2021-04-22