Bart Schilder soffa Mooi

Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi
Bart Schilder soffa Mooi

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BART SCHILDER, "Bart Sofa", soffa, 3-sits, 2000-tal, för Mooi, trästomme med skum och dracon, lösa rygg och sittplymåer med avtagbar klädsel, sitthöjd ca 42, rygghöjd 60, längd ca 235, djup 100 cm

Bruksslitage

905512

2021-04-24