Stolar 4 st 1800-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STOLAR, 4 st, 1800-tal, provinsarbete, bemålade, skuren dekor, fast stoppade sitsar med sadelgjord, sitthöjd ca 45 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, fläckar, en stol med trasig sadelgjord, färgbortfall, repor, märken och slag
905521
2021-04-23