Stolar 4 st 1800-tal

Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STOLAR, 4 st, 1800-tal, provinsarbete, bemålade, skuren dekor, fast stoppade sitsar med sadelgjord, sitthöjd ca 45 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, fläckar, en stol med trasig sadelgjord, färgbortfall, repor, märken och slag

905521

2021-04-23