Klocktillbehör Rolex GMT-Master II Reklamskylt

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLEX, GMT-Master II, ljusskylt, aluminium, plaexiglas, höjd ca 45 cm, bredd ca 31 cm

Bruksslitage. Skador. Ej funktionstestad. SAV garanterar ej funktion.

905555

2021-04-25