Brita af Klercker oljemålning

Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning
Brita af Klercker oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA AF KLERCKER (1906-2001): Motiv från Paris, signerad B Klercker, BK, olja på duk, 38x46 cm

905568

2021-04-24