Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, blandstil, 1900-talets andra hälft, svagt svängda ben, fanér med riopalisander, dekor i mässing, inredd med 2 hyllplan av glas, två lådor, nyckel finns, höjd ca 146, 62x32 cm

Bruksslitage

905572

2021-04-24