Svante Skogh matbord och stolar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVANTE SKOGH, "Cortina", stolar, 6 st, Seffle Möbelfabrik, 1960-tal, stomme mörkbetsat lövträ, textilklädda sitsar, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

905577

2021-04-23